Vyhodnocení úspěšnosti roku 2014

V Bratislavě proběhlo po ukončení 4. kola PF i vyhlášení úspěšnosti za rok 2014. Klub sportovního aerobiku TJ Sokol Kampa Praha si z Bratislavy odvezl celkem 10 pohárů - 4 zlaté, 4 stříbrné a 2 bronzové !!!

V celoročním hodnocení úspěšnosti všech klubů z České republliky a Slovenska se klub TJ Sokol Kampa umístil na třetím místě. Před námi se umístil na prvním místě klub SA Liberec a na druhém místě ASC Zlín.

zlaté poháry:

• kategorie 6-8 let - Viktorka
  • kategorie 9-11 let - Anita
  • kategorie 9-11 let TR - Anita, Sára, Anna Marie P.
  • kategorie 9-11 let GR - Anita, Sára, Anna Marie P., Kateřina K., Anna J.

• kategorie 9-11 let - Sára
  • kategorie 12-14 let GR - Annette, Klaudie, Barbora, Julie, Anežka K.

Bylo to velmi hezké zakončení sezony 2014 a všem holčinám patří dík za celoroční reprezentaci klubu. Přejeme všem krásné svátky a hodně úspěchů i v další sezoně, na kterou se děvčata již nyní začala pilně připravovat.

celkové výsledky PF 2014

4. kolo PF - Bratislava

O víkendu 29.-30.11.2014 se konalo finálové kolo letošního Poháru Federací. Ve dvou dnech se předvedlo přes 170 soutěžních sestav všech věkových kategorií a našim děvčatům se podařilo vybojovat celkem 9 sad medailí !!!

kategorie 6-8 let IW
1.místo Viktorka
kategorie 9-11 let IW1.místo Kateřina B., 2.místo Anita
kategorie 9-11 let TR1.místo Anita, Anna Marie P., Sára, 1.místo Viktorka, Anna J., Kateřina K.
kategorie 9-11 let GR1.místo Anita, Anna Marie P., Sára, Anna J., Kateřina K.
kategorie 9-11 let DA2.místo Anita, Anna Marie P., Sára, Anna J., Kateřina K., Anna Marie V., Kateřina B., Annette
kategorie 12-14 let GR3.místo Klaudie, Barbora, Anežka K., Annette, Jůlie
kategorie 12-14 let DA2.místo Klaudie, Barbora, Tereza, Anežka K., Anita, Annette, Jůlie, Anna F.

Austrian Aerobic Open 2014 - Bad Ischl

Ve dnech 31.10.-2.11.2014 se naše děvčata zúčastnila kvalitně obsazeného mezinárodního závodu v Rakousku. V konkurenci závodnic z 10-ti zemí (BUL, RUS, BLR, EST, AUT, GER, HUN, ISR, SVK a CZE) se našim děvčatům podařilo probojovat z kvalifikace do nedělního finále závodu.

Ve finále v kategorii trií mladších žákyň obsadila děvčata Anita, Sára a Anna Marie P. pěkné 7.místo !!! Ve finále v kategorii jednotlivkyň mladších žákyň jsme měli 2 závodnice - Kateřina B. obsadila 6.místo a Anita 7.místo !!!

V kategorii skupin mladších žákyň děvčata Anita, Sára, Anna Marie P., Kateřina K. a Kateřina B. spojila síly a obsadila 6.místo.

VŠEM GRATULUJEME A PŘEJEME HODNĚ ÚSPĚCHŮ V DALŠÍCH ZÁVODECH !!!!!

3. kolo PF 2014 - Liberec

O víkendu 4. a 5.10.2014 proběhlo v liberecké TipSport Aréně 3.kolo 9. ročníku PF. Bylo možné shlédnout přes 140 sestav všech věkových kategorií. Našemu klubu se závod vydařil a naše závodnice si z Liberce odvezly mnoho medailí.

kategorie 6-8 let IW1.místo Viktorka, 3.místo Veronika
kategorie 9-11 let IW1.místo Anita, 2.místo Kateřina B.
kategorie 12-14 let TAT3.místo Anežka Č., Klaudie, Barbora
kategorie 12-14 let GR1.místo Klaudie, Barbora, Anežka K., Annette, Jůlie

2. kolo PF 2014 - Prešov

Náš klub se zúčastnil tohoto závodu přesto, že to bylo z Prahy opravdu daleko. Holky si závod užily a cesta vlakem přes noc byla pro ně novou dobrodružnou zkušeností. Opět si přivezly velkou sadu medailí.

kategorie 6-8 let IW1.místo Viktorka
kategorie 9-11 let IW1.místo Anita, 3.místo Sára
kategorie 9-11 let TR
1.místo Anita, Anna Marie P., Sára, 2.místo Viktorka, Anna J., Kateřina K.
kategorie 9-11 let DA1.místo Anita, Anna Marie P., Sára, Anna J., Kateřina K., Anna Marie V., Kateřina B., Julie
kategorie 12-14 let GR2.místo Klaudie, Barbora, Anežka K., Kateřina Z., Jůlie
kategorie 12-14 let DA1.místo Klaudie, Barbora, Tereza, Anežka K., Anita, Kateřina Z., Jůlie, Valentýna